Rozmiar tekstu
 

Wyszukiwanie ...

Inwestycje - UE

Oferty pracy w urzędach pracy w Polsce

Najnowsze oferty pracy dodane przez urzędy pracy w całej Polsce
 • Kierowca samochodu ciężarowego
  Zakres obowiązków: przewóz towarów na terenie całej Polski
 • Doradca klienta-fizjoterapeuta
  Zakres obowiązków: Obsługa pacjentów w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, wraz z obsługą systemu NFZ. Doradztwo osobom chorym i niepełnosprawnym w zakresie problematyki zdrowotnej i socjalnej. Dokumentacja sprzedażowa, fiskalizacja transakcji. Przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych zgodnie z potrzebami. Praca samodzielna, wymagająca kreatywności, empatii, zaangażowania i cierpliwości.
 • Doradca klienta
  Zakres obowiązków: Obsługa klienta, wystawianie dokumentów sprzedażowych, składanie zamówień u dostawców, przyjmowanie dokumentów PZ, obsługa sprzętu biurowego, sprawdzanie korespondencji.
 • PRACOWNIK PRODUKCJI
  Zakres obowiązków: Prace blacharskie polegające na wytwarzaniu elementów do systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pokryć dachowych; praca przy produkcji elementów z blachy; obsługa maszyn przemysłowych i sprzętu elektrycznego; pakowanie; wykonywanie poleceń przełożonego
 • Stanowisko do wymiany opon
  Zakres obowiązków: Kompleksowa wymiana opon/kół (zdjęcie z samochodu, zdemontowanie opony, ściągnięcie ciężarków, wyważenie, zamontowanie wyważanego koła/opony na samochód)
 • Sprzedawca
  Zakres obowiązków: Wykładanie towaru na półkach, metkowanie towaru,dbałość o porządek w miejscu pracy, obsługa klienta.
 • Pomoc nauczyciela
  Zakres obowiązków: Opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym w czasie jego pobytu w szkole, realizacja zadań opiekuńczych i wychowawczych powierzonych przez pracowników pedagogicznych, współdziałanie z pracownikami w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa dzieci w szkole.
 • Recepcjonista
  Zakres obowiązków: Udzielanie informacji osobom ubiegającym się o pobyt w sanatorium. Przyjmowanie rezerwacji.
 • Mechanik samochodów ciężarowych
  Zakres obowiązków: Wykonywanie usług w zakresie obsługi, diagnostyki, naprawy podzespołów i zespołów samochodów ciężarowych. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach od 7:00 do 15:00 lub od 14:00 do 21:00. również w soboty,
 • Pracownik obsługi biurowej
  Zakres obowiązków: 1. Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; przygotowywanie dokumentacji do komisji penitencjarnych; uzupełnianie akt; rejestrowanie danych; rozdział pakietów transportowych. 2. Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe; podstawowe prace biurowe;pomoc w organizacji magazynów; pomoc w przygotowywaniu procedur zagospodarowania majątku; pomoc w przygotowywaniu dokumentacji archiwalnej.